Losowe wpisy

Tak wygląda nowa, młodziutka i seksowna partnerka Karola Strasburgera. Różnica wieku między nimi wynosi aż 38 lat!
Małgorzata Weremczuk - bo o niej mowa - ma zaledwie 33 lata, podczas gdy Karol ma już 71 lat. Kochankowie nie robią sobie jednak nic z różnicy wieku i trwają przy sobie w szczęściu. Karol twierdzi, że ich relacja miała burzliwą przeszłość, a sama Małgorzata jest menadżerką prowadzącego Familiadę. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 kwietnia 2018 o 17:04 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 czerwca 2018 o 15:06 przez RoundHere
To ona zastąpiła Wieniawę. Antek Królikowski pokazał twarz nowej dziewczyny
Myślicie, że to coś poważnego? Internauci nie wróżą im przyszłości. Pod zdjęciem na Instagramie Antka czytamy przykre komentarze: "Antek nie uczy się na błędach. Znów małolata, która wykorzysta go do zaistnienia i oleje", "Teraz czekamy na "ochy" i "achy" jego mamy, która komplementuje wszystkie jego dziewczyny, że są dobrym materiałem na żonę".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 kwietnia 2019 o 20:04 przez jatoja
Jarosław Bieniuk jednak został wrobiony? "Pod paznokciami Sylwii Sz. nie znaleziono jego materiału genetycznego"
29-latka oskarżyła mężczyznę o gwałt. Sylwia Sz.złożyła zeznania, z których wynika, że w hotelowym pokoju była podduszana, odurzana narkotykami i zmuszana do czynności seksualnych, w wyniku których doznała kontuzji szczęki. Sam Bieniuk miał ponoć zapewniać, że owej feralnej nocy z 12 na 13 kwietnia doszło wprawdzie do seksu, ale z wyraźnej inicjatywy kobiety. W sprawie rzekomego gwałtu postępowanie nadal się toczy, jednak, jak ujawnia Super Expresswydaje się zmierzać w korzystnym dla Bieniuka kierunku. Jak ustaliła prokuratura, doszło do stosunku seksualnego, ale nie ma podstaw, by uznać, że nastąpiło to wbrew woli pokrzywdzonej - informuje tabloid, opierając się na przeciekach z policji. Sylwia Sz. miała zeznać, że broniła się, ale według naszych informacji pod jej paznokciami nie znaleziono materiału genetycznego pochodzącego od Bieniuka, co nie potwierdza jej wersji.Z kolei obrażenia, które posiadała, mogły powstać także podczas dobrowolnego odbycia stosunku.  Obecnie prokuratura zastanawia się nad postawieniem Sylwi Sz. zarzutów z art. 234 kk o fałszywym oskarżeniu lub art. 238 kk o fałszywym zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 czerwca 2019 o 12:06 przez jatoja
Dramat 14-letniej Roksany Węgiel. Nie może się całować z chłopakiem!

Roksana Węgiel (14 l.) szturmem wdarła się do show biznesu, wygrywając Eurowizję Junior. Konkurs oprócz popularności przyniósł jej także młodzieńczą miłość. Niestety, Roksana i Daniel Yastremski (15 L.) nie mają zbyt dużo okazji do wspólnych spotkań. Co tu dopiero mówić o czułościach...

Roksana i Daniel poznali się w finale Eurowizji Junior. Chłopak jest starszy o rok od Roksany i w konkursie reprezentował Białoruś. Yastremski ma amerykańsko-białoruskie korzenie i stara się robić karierę muzyczną. To nie ułatwia życia młodym zakochanym, bo ciągle są w rozjazdach. Roksana narzeka na związek na odległość:

- Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu. Rozmawiamy ze sobą tylko po angielsku – powiedziała serwisowi Plotek.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 czerwca 2019 o 16:06

Anna Mucha zaliczyła wpadkę, gdy haker wrzucił do internetu jej nagie zdjęcia.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 listopada 2017 o 13:11 przez RoundHere
Rekord świata w tej dyscyplinie wynosi 494 słomki na raz.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 30 listopada 2017 o 13:11 przez e-wonsz
Kiedy uświadamiasz sobie, że Real będzie grał z PSG czternastego wieczorem.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 06 lutego 2018 o 12:02 przez kwiatlotosu
Źródło: życie
Matka zapomniała o 11-latce. Ugotowała się w zamkniętym samochodzie

Niewyobrażalna tragedia w Nowym Jorku. Matka trójki dzieci zostawiła w nagrzanym samochodzie swoją 11-letnią córeczkę. Auto zostało na podjeździe ich domu. Dziewczynka długimi godzinami umierała w nim z przegrzania. Gdy kobieta zorientowała się co się stało, było już za późno... Dziewczynki nie udało się uratować.

 

Trudno wyobrazić sobie większą tragedię. Matka trójki dzieci z Nowego Jorku zaparkowała samochód pod swoim domem i niedługo później zamknęła go, wierząc, że wszystkie jej pociechy są już w swoich pokojach. Przez długie godzinny oddawała się standardowym domowym zajęciom, nie zdając sobie sprawy, że kilkanaście metrów dalej jej 11-letnia córka powoli umiera z przegrzania. Przed dom wyszła dopiero, gdy jeden z przechodniów zauważył, że coś jest nie tak. Okazało się, że jej pociecha została uwięziona w nagrzanym samochodzie...

 

Kobieta próbowała w domu reanimować dziewczynkę czekając na karetkę. 11-latki nie udało się jednak uratować.

Służby otrzymały zgłoszenie w wtorek po południu, około godziny 15.45. Nie wiadomo jak długo nastolatka była sama w samochodzie. Według wstępnych ustaleń, temperatura w jego środku osiągnęła 48 stopni Celsjusza. To o 16 więcej niż było na zewnątrz. 

Sąsiedzi dziewczynki są przerażeni całą sytuacją. – Ona była taka maleńka, nasze dzieci się z nią bawiły. Była takim uśmiechniętym, wspaniałym dzieckiem – powiedział Scott Krusen. – Ona miała tylko 11 lat, to jeszcze dziecko! Miała przed sobą całe życie. Jej rodzina będzie musiała żyć ze świadomością tej tragedii – dodawał Tommy Score.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2018 o 14:08 przez Defdef
Ludzie ciągle śmieją się z niej, że wygląda jak z horroru. Makijaż zupełnie ją odmienił
O tym, jak ogromne znaczenie ma wygląd w codziennym życiu doskonale wie Assya, która cierpi na pęcherzowe oddzielanie się naskórka – genetyczną chorobę, która prowadzi do tworzenia się na skórze pęcherzy wskutek urazów mechanicznych. Co to oznacza? Nawet najdelikatniejszy dotyk sprawia, że na jej ciele pojawiają się widoczne znamiona, którym towarzyszy rozdzierający ból. Assya dodatkowo nie ma rzęs, włosów i brwi. Taka kolej rzeczy przyczyniła się do tego, że jej wygląd zewnętrzny znacznie odbiega od wyglądu zdrowych osób. Co za tym idzie wytykanie palcami i okrutne komentarze są dla niej chlebem powszednim.

Kiedy o chorobie Assyi usłyszała makijażystka Sadaf Wassan, postanowiła zaprosić ją do siebie i nieodpłatnie poddać ją spektakularnej metamorfozie. I choć doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że przemiana nie będzie długotrwała, wierzyła, że w ten sposób przynajmniej na chwilę wywoła uśmiech na twarzy swojej klientki – w końcu mogła poczuć się jak piękna i zdrowa kobieta.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 czerwca 2019 o 14:06 przez Defdef
Losuj kolejne