Losowe wpisy

W sobotę 28 lipca córka śp. Lecha Kaczyńskiego wzięła ślub cywilny z Piotrem Zielińskiem, który jest ojcem jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Marta ma jeszcze dwie córki z innymi mężczyznami.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 31 lipca 2018 o 11:07 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/133507/tak_wygladala_noc_poslubna_kaczynskiej_spacer_z_psem_zarty_z_mezem_i_reka_na_jego_pupie_zdjecia_-_tylko_u_nas_s/foto_1#s1
Na dnie Bałtyku znajduje się tykająca bomba. Ten wyciek spowoduje katastrofę ekologiczną na niewyobrażalną skalę
Wiele rzeczy można mówić o Bałtyku. Nie jest to morze pokroju tego Śródziemnego czy Czarnego, nie jest może najczystsze i najcieplejsze, nie żyją w nim kolorowe i egzotyczne ryby ani nie rośnie rafa koralowa. Jednak jest to jedyne morze, do którego mamy dostęp i przydałoby się to docenić. 

Bałtyk jest jednak zagrożony. Tych zagrożeń jest kilka. Dwa z nich mogą przynieść jednak katastrofę ekologiczną na potężną skalę. Mowa o beczkach z chemikaliami, które zostały zatopione w Bałtyku po zakończeniu II wojny światowej oraz tankowcu Franken, który spoczywa na dnie morza w pobliżu Półwyspu Helskiego. 

Tankowiec ten został zatopiony w kwietniu 1945 roku. Jego długośc wynosi niemal 180 metrów, a na jego pokładzie znajduje się obecnie coś, z czego ekolodzy nie zdawali sobie przez bardzo długi czas sprawy. Stanowi to poważne zagrożenie dla lokalnej podwodnej fauny i flory. Chodzi o aż 1,5 mln litrów paliwa. 

Eksperci są zdania, że wyciek paliwa jest tylko kwestią czasu. Może to nawet nastąpić w niedługim czasie. Tak duża ilość ropy spowoduje skażenie całej Zatoki Gdańskiej. Plaże od Piasków aż po Hel nie będą się nadawały w ogóle do użytku, ponieważ morze wyleje na brzeg wszystkie nieczystości, które wyciekną z tankowca. 

Szacuje się, że koszta operacji usunięcia paliwa z wraku będą potężne. W wersji optymistycznej mają one wynosić od 6 do 8 mln euro. W wersji pesymistycznej może to być nawet 20 mln euro. 

Warto dodać, że Zatoka Gdańska była już kiedyś świadkiem podobnej katastrofy. Tankowiec Stuttgart skaził 415 tys. metrów kwadratowych, a współczynnik śmiertelnośći wśród zwierząt wynosił tam 100%. 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 lipca 2018 o 16:07 przez e-wonsz
Kasia Tusk urodziła!? Donald Tusk otrzymał nieoczekiwanie gratulacje
Kasia Tusk bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Zarówno media jak i jej fani dość późno dowiedzieli się o ślubie i ciąży. Czyżby córka Donalda Tuska już urodziła? Jeden z mieszkańców Gdańska pogratulował politykowi i zdradził też płeć dziecka. Zrobił to jeden z mieszkańców Gdańska, który na swoim Twitterze pogratulował Donaldowi Tuskowi... wnuczki. "Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusk powiększyła się o Wnusię" – napisał. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 stycznia 2019 o 18:01 przez jatoja
Źródło: https://bliss.natemat.pl/262343,kasia-tusk-juz-urodzila-dziecko-donald-tusk-otrzymal-pierwsze-gratulacje?fbclid=IwAR01f0rZT2ZSx9ab29xKwm-QrMxrOL_2DZ_qucyTVO_nJ7SCVJ_Bu7VMoQs
Łoś utonął w jeziorze, bo grupa turystów ścigała go z aparatami, chcąc zrobić mu zdjęcie
Od czasu do czasu czytamy w sieci takie doniesienia, od których po prostu dosłownie ręce opadają. Nie inaczej jest i tym razem. Jak dowiadujemy się z jednego z facebookowych fanpage'ów, turyści zabili łosia. Może nie dosłownie, jednak są pośrednio odpowiedzialni za jego śmierć. 

Cała akcja miała miejsce nad jeziorem Lake Champlain w stanie Vermont w USA. Łoś płynął kilka kilometrów jeziorem, aby przedostać się na drugi brzeg. Pech chciał, że spotkał tam niestety grupę turystów, którzy za wszelką cenę chcieli zrobić mu kilka zdjęć. Zwierzę poczuło sie osaczone i postanowiło się wycofać. Nie miało więc innego wyjścia, jak tylko wrócić do wody. Niestety nie wystarczyło mu sił, aby przedostać się bezpiecznie na brzeg. Wyczerpany łoś utonął w jeziorze. 

Na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym służby pakują martwego łosia na samochód. Ostrzegają jednocześnie przed takim zachowaniem. Stwarzamy w ten sposób nie tylko zagrożenie dla samego zwierzęcia, lecz również dla nas. Łoś w takich chwilach ma dwa wyjścia: albo odpowiada agresją, albo się wycofuje. Turyści mieli szczęście, że to konkretne zwierzę nie wybrało pierwszej możliwości. 

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 września 2018 o 23:09 przez e-wonsz
30-letnia Turia Pitt ma blizny po rozległych poparzeniach ciała, które odniosła w trakcie udziału w ultramaratonie w 2011 roku, gdy utknęła w płonącym lesie. Udało jej się wydostać ze śmiertelnej pułapki, ale w rezultacie ponad 65 procent jej ciała jest pokryte bliznami. Lekarze musieli tez amputować jej palce.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 stycznia 2018 o 14:01
Najwięcej nastolatek traci swoje dziewictwo w czasie wakacji
Badania pokazały, że młode dziewczyny najczęściej decydują się na swój pierwszy raz, w czasie długiej letniej przerwy. To właśnie wtedy młodzi ludzie najchętniej imprezują, spożywają alkohol i eksperymentuja. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 stycznia 2018 o 17:01 przez e-wonsz
Jessica Gonzales Garcia to 35-letnia, piękna kobieta, która jest doświadczoną aktorką występującą zazwyczaj w filmach erotycznych. Kobietę na Instagramie obserwuje ponad 400 tys. fanów. Jej obserwatorzy nie ukrywają, że lubią odwiedzać jej konto głównie z powodu niecodziennej figury, jaką posiada Jessica. Niestety figura Jessici jest również jej utrapieniem. Gigantyczne piersi, których kobieta jest posiadaczką, tak jej ciążą, że 35-latka bardzo często nie jest w stanie samodzielnie wyjść z domu. W opuszczaniu mieszkania pomagają jej znajomi lub specjalnie zatrudniona do tego celu pomoc medyczna. To nie jedyny problem celebrytki...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 kwietnia 2019 o 17:04 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/jessicagonzalezoficcial/
Tak obecnie wygląda Gosia Andrzejewicz - autorka przebojów takich jak „Pozwól żyć” czy „Słowa”. Fani są w szoku, kiedyś ociekała seksem a teraz jest po prostu pulchna
Gosia Andrzejewicz była niedawno gościem w programie „Pytanie na śniadanie”. Uwagę mediów przykuła najmocniej zmiana, jaka zaszła w jej wyglądzie na przstrzeni tych wszystkich lat. Kiedyś piosenkarka była obiektem westchnień niejednego mężczyzny, a teraz widać wyraźnie, że nieco jej się przytyło. Wielu fanów jest w szoku, co wyrażają swoimi słowami krytyki skierowanymi w stronę Gosi. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 grudnia 2017 o 13:12 przez e-wonsz
W sieci pojawił się nowy trend seksualny dla kobiet i robi prawdziwą furorę! Eksperci jednak ostrzegają przed nim
Abraham Lincoln podobno kiedyś powiedział: „nie wierz we wszystko, co przeczytasz w internecie”. To powiedzenie ma w sobie naprawdę sporo prawdy i niesie z sobą ważne przesłanie. Przede wszystkim powinniśmy traktowac z dystansem wszystko to, co przeczytaliśmy w internecie. Powinniśmy też sprawdzić to kilka razy, zanim zdecydujemy się dać temu wiarę, no i przede wszystkim nie powinniśmy powielać idiotycznych trendów, które można zaobserwować na przykład na Instagramie. To że ktoś tak robi wcale nie oznacza, że musimy też tak robić. 

To samo dotyczy również najnowszego trendu związanego z kobietami i z seksem. W sieci ostatnio coraz większą popularność zdobywa tzw. „peegasm”, a kobiety na całym świecie korzystają z jego dobrodziejstw. O co jednak w nim chodzi i dlaczego może to być bardzo niebezpieczne? Zobaczcie sami. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 19:07 przez e-wonsz
Źródło: http://www.iflscience.com/health-and-medicine/theres-a-new-sex-trend-going-around-but-experts-warn-its-a-really-bad-idea/
Justyna Żyła zaskoczyła fanów nowym zdjęciem! Fani pytają czy jest... w ciąży
Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła gwiazda na swoim Isntagramie wzbudziło niemało emocji wśród jej obserwatorów. Na fotografii Justyna Żyła siedzi przytulając króliczka, a bluzka układa się w ten sposób, że... widać spory brzuszek. Fani są niemalże pewni, że ich ulubienica jest w ciąży, o czym dają znać w komentarzach! – Czyżbym mogła gratulować??? Czy tylko mi się wydaje, że @justynazyla jest w ciąży – pyta jedna z internautek. Do tej poru Justyna Żyła nie odniosła się do krążących plotek.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2019 o 17:07 przez jatoja
Losuj kolejne