Losowe wpisy

Tak wygląda siostra Justina Biebera. Ma milion fanów na Twitterze. Poznajcie Yazmyn Bieber.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 lutego 2018 o 17:02 przez Defdef
Oto najseksowniejszy element ciała u dziewczyn
Tak zwane dołeczki Venus, czyli dwa małe wgłębienia na lędźwiach, to obiekt westchnień większości mężczyzn. Być może dlatego, że nie każda dziewczyna je posiada - są to głównie te panie, które mają bardzo niski współczynnik tkanki tłuszczowej w organizmie. Co ciekawe, te wybitnie szczupłe również nie zawsze je mają. To dość unikatowa cecha, dlatego tak bardzo podoba się facetom.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 listopada 2017 o 12:11 przez Donica
Maciek Musiał z "Rodzinka.pl" już nie jest singlem! "Wyrwał" piękną blondynkę
24-latek od dawna nie był widywany z żadną kobietą. Maciej podkreśla, że jest osobą bardzo wieżącą i nie ma doświadczenia w podrywnaiu dziewczyn. Ostatnio szukał szczęścia u pięknej blondynki. Razem z Maćkiem wybrała się ona na warszawski plac Zbawiciela. Czy coś z tego będzie?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/nocny-podryw-musiala-nie-wszystko-poszlo-po-jego-mysli-paparazzi-aa-6ogr-eTY5-8cxq.html
Do akcji wkracza Judyta Rozbicka z Radomia.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 grudnia 2017 o 12:12 przez jatoja
Od marca 2018 stawki płac w Lidlu wzrastają o 9,3 proc. w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego. Pracownicy Lidla mają zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4 050 zł brutto. Co na to największy konkurent Lidla, czyli Biedronka? Przeczytacie na kolejnej stronie.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 13:03 przez Defdef

Mężczyzna przeprowadził eksperyment

Podobno wielcy tego świata spali właśnie około 4 godzin na dobę, więc mężczyzna postanowił przestawić się na taki tryb. Opisywał, że pierwsze 10 dni było koszmarem - pił hektolitry kawy, ledwo radził sobie ze wstawaniem na dźwięk budzika. Od 11 dnia wydarzyło się coś szokującego.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 stycznia 2018 o 13:01 przez Donica
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lbFzL-0pEeU
Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Akcja która miała miejsce kilka dni temu na placu Zamkowym w Warszawie wywołała ogromny podziw, ale i mnóstwo kontrowersji.

„Na wybieg wybrały chodnik pod kolumną Zygmunta i robią pokaz bielizny. Wychodzą zza rozciętego prześcieradła, tłum bije brawo, później półnago cykają wspólne zdjęcie pod królem Polski, w staniku i w majtkach chodzą zadowolone po placu. Turyści zachwyceni” - czytamy w serwisie gazeta.pl

To opis akcji „body positive” która ma na celu promowanie naturalnej kobiecości. W wydarzeniu wzięły udział kobiety o pełnych kształtach, które nie wstydzą się swojego ciała. Na kolejnych slajdach zobaczycie więcej zdjęć kobiet i przeczytacie o reakcjach Warszawiaków na to wydarzenie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 maja 2019 o 11:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: gazeta.pl
Możesz odmówić przyjścia do pracy przez upały!
Osoby, które z powodu wysokiej temperatury zdecydują się nie przyjść do pracy, muszą niezwłocznie powiadomić o tym fakcie swojego przełożonego i umotywować to zagrożeniem dla zdrowia i życia ze względu na przekroczoną temperaturę w zakładzie pracy. Prawo pozwala również na opuszczenie firmy w dowolnym momencie, jeżeli temperatura nadmiernie wzrośnie. Co ważne, to pracownik ocenia skalę zagrożenia i podejmuje decyzję o odmowie wykonywania pracy w niebezpiecznych warunkach. Spory w tej kwestii rozwiązuje sąd pracy. Jak wskazuje onet.pl - szczególnie uprzywilejowane są kobiety w ciąży. Już w pierwszym trymestrze mogą one odmówić stawienia się w pracy, nie tracąc jednocześnie wynagrodzenia.  Młodociani, którzy nie ukończyli jeszcze 18. roku życia, również mogą odmówić pojawienia się w pracy podczas skrajnych upałów. Zgodnie z prawem nie mogą oni pracować w pomieszczeniach, gdzie temperatura przekracza 30°C.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 czerwca 2019 o 21:06 przez jatoja
Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego "trzepie grubą kasę" dzięki Instagramowi
20-letnia Wiktoria Gąsiewska staje się coraz bardziej rozchwytywana! Dzięki popularności na związku z Adamem Zdrójkowskim i licznym osiągnięciom aktorskim może liczyć na spore grono fanek na Instagramie. Jest młoda, urocza i chętnie przykuwa wzrok na Instagramie. Niedawno na reklamie kosmetyków Wiktoria zarobiła aż 200 tysięcy złotych! Jak informuje magazyn Party, Wiktoria została "beauty influencerką" marki L'Oreal, co oznacza, że na swoim Instagramie zamieszcza regularnie filmiki, i zdjęcia, zachwala fankom kosmetyki tej konkretnie firmy. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 26 marca 2019 o 20:03 przez jatoja
Młodzi ludzie skatowali bezdomnego! Był kopany i bity po całym ciele za to, że dotknął jednemu z nich czapkę.
Jak informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych:

MŁODZI Z DOBRYCH DOMÓW SKATOWALI BEZDOMNEGO

Najpierw prowokowali i kpili z bezdomnego, potem gdy mężczyzna zrzucił jednemu z nich czapkę został uderzony pięścią w twarz. Gdy upadł był kopanu i bity po całym ciele. Sprawcy jednocześnie znieważali starszego mężczyznę, kopali go gdy leżał na ziemi.

Gdy jedni bili, inni patrzyli na to z rozbawieniem lub odwracali głowy.

Bili i zachowywali się prowokacyjnie, bo całość transmitowali, by na tym zarabiać.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 lipca 2019 o 14:07
Losuj kolejne