Losowe wpisy

Z ostatniej chwili! Jerzy Owsiak wraca do WOŚP. Na nagraniu zwraca się bezpośrednio do śp. Adamowicza
Jerzy Owsiak w bardzo emocjonalnym nagraniu zwrócił się w sobotę bezpośrednio do Pawła Adamowicza. Kilka godzin po zakończeniu uroczystości pogrzebowych prezydenta Gdańska Owsiak symbolicznie rozliczył puszkę Adamowicza i zapowiedział, że wraca do WOŚP jako prezes fundacji. Jerzy Owsiak zapowiedział swój powrót do Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Prezes WOŚP zrezygnował z w poniedziałek z pełnienia funkcji w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podziękował prezydentowi Gdańska za wsparcie i zapewnił, że tragiczna śmierć nie przerwie gry orkiestry.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 stycznia 2019 o 21:01 przez jatoja
Źródło: https://www.facebook.com/jerzyowsiak/videos
Wielka zmiana na Facebooku. Mark Zuckerberg: "Tak niedługo będzie wyglądał Facebook"
Twórca Facebooka pochwalił się jakiś czas temu, że jego zespół pracuje już nad "komputerowym interfejsem dla mózgu". "Przyszłością Facebooka jest telepatia. Będziecie mogli pomyśleć o czymś, a wasz znajomy natychmiast będzie mógł tego doświadczyć. Oczywiście jeśli tylko zechcecie. Wiadomości otrzymywać będziecie z mózgu przyjaciela do waszego mózgu" - napisał na swoim profilu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 października 2017 o 12:10 przez RoundHere
Tak wygląda pacha dziewczyny po użyciu normalnego antyperspirantu. Ten koszmar spowodowała alergia na związki glinu
Niektóre osoby są uczulone na związki glinu, a to właśnie one są najczęstszą aktywną substancją antyperspirantów. Należy więc natychmiast zaprzestać stosowania takich środków, jeśli skóra pod pachami piecze, szczypie czy boli - inaczej możemy doprowadzić do poważnego uszkodzenia skóry, która w takim miejscu trudno się goi. Na rynku są dostępne antyperspiranty bez glinu, np. w pełni naturalny środek - ałun.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 września 2017 o 14:09 przez Donica
Anja Rubik jeszcze nigdy nie dała sobie zrobić zdjęcia, będąc aż tak nagą
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 września 2018 o 12:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/anjarubikofficialfanpage/
Unia Europejska opublikowała raport, w którym wskazuje na "ciągłe pogarszanie się stanu demokracji, rządów prawa i prawa podstawowych w Polsce.
W opublikowany raporcie Polska stawiana jest obok Węgier, jako kraj, który w ostatnich pięciu lat wprowadził mnóstwo reform prawnych w ramach procedury nadzwyczajnej, przy wyłącznym poparciu rządzącej większości i bez żadnych ustępstw wobec opozycji parlamentarnej lub jakiejkolwiek mniejszości.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Wyciekło nagranie z widowni jak Mateusz z Fit Lovers skacze na głowę kobiety. Przerażające
W serwisie YouTube opublikowano nagranie, na którym wyraźnie widać, jak ważący ponad 80 kilogramów Mateusz Janusz z Fit Lovers spada ze sceny na głowę kobiety po nieudanym salcie. Matuesz próbował zrobić salto, swój znak firmowy, by popisać się przed publicznością zgromadzoną na gali See Blogers 2019. Niestety, tym razem coś poszło nie tak i w wyniku nieszczęśliwego zbiegu wypadków influencer wylądował na głowie kobiety siedzącej w drugim rzędzie. Jak się okazuje - widzka ma uszkodzny dysk w odcinku szyjnym i został jej założony kołnierz. Co ciekawe - Fit Lovers przez jakiś czas po wydarzeniu zapewniali, że kobiecie nic się nie stało. Prawdę o jej stanie zdrowia zdradził dopiero inny influencer - Qczaj. Dopiero po jego nagraniu Mateusz Janusz przyznał się jaki naprawdę jest stan zdrowia kobiety, na której głowie wylądował.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 czerwca 2019 o 12:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube

Małżeństwo Hyżych właściwie od początku poddane było głośnej krytyce. Agnieszka, która jest drugą żoną Grzegorza, pojawiła się w jego życiu, gdy ten zaistniał już w show biznesie. Poprzednia żona wokalisty, Maja, nie związała się z nikim znanym, dlatego można było odnieść wrażenie, iż nieco frustruje ją łatka porzuconej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 października 2018 o 22:10 przez Defdef
Tak dziś wygląda Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak to jedna z nielicznych piosenkarek, która dba o swoje życie prywatne. Niedawno media poinformowały jednak, że Sylwia i jej mąż raper Liber spodziewają się drugiego dziecka. Ciężarna 30-latka pojawiła się na kanapie Dzień Dobry TVN z burzą blond loków, co od razu zwróciło uwagę gospodarzy śniadaniówki: To się wiąże z nowym singlem, bo jestem blondynką w nowym teledysku - odpowiedziała, zapytana o przyczynę metamorfozy .
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 05 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Załamani fani "Ślubu od pierwszego..." do Anity: "Gdzie obrączka!?". Odpowiedź wiele wyjaśnia

Wygląda na to, że choć program się zakończył emocje nie opadają. Widzowie bacznie przyglądają się parze, której udało się zostać w małżeństwie. Niedawno Anita udostępniła na Insatagramie zdjęcie, na którym nie widać obrączki. Internauci zareagowali błyskawicznie:Jakieś zmiany zaszły? A wy jesteście jeszcze razem, bo już takie ploty ludzie sieją? - czytamy w komentarzach. Jakie? Z chęcią posłucham - dopytywał Adrian. Dziewczyny, to nie ta ręka. Nie jestem wdową i noszę na prawej ręce, a zdjęcie to odbicie lustrzane- wytłumaczyła brak obrączki Anita. Plotki zawsze były, są i będą, a ja się nie denerwuję - dodała.

Wy też czujecie się spokojniejsi z tą informacją?

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 stycznia 2019 o 18:01 przez jatoja
Od 1 lipca 500+ będzie też na pierwsze dziecko! Kaczyński ogłasza nowe reformy - jest coś jeszcze
Na wczorajszej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaprezentował nowy, zmodyfikowany względem poprzedniego, program swojej partii. Jednym z głównych punktów programu jest datek 500 złotych również na pierwsze dziecko, a nie na drugie i kolejne, jak było dotychczas. Co więcej, rewolucja w programie ma nastąpić jeszcze w tym roku. Kaczyński twierdzi, że PiS jest w stanie wprowadzić program 500+ na pierwsze dziecko już od 1 lipca 2019 roku. Drugą obietnicą Kaczyńskiego jest zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia. W kolejnym punkcie Kaczyński zapowiada wprowadzenie „trzynastki” dla emerytów. Miała by to być trzynasta emerytura w wysokości 1100 złotych. „Widzę już naszych przeciwników, którzy mówią „obiecanki cacanki”. Już na 1 maja swoje „trzynastki” dostaną emeryci. Od 1 lipca 500 plus na każde dziecko! Pozostałe zobowiązania wypełnimy do 21 września tego roku” - oznajmił z pewnością w głosie Kaczyński.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 lutego 2019 o 16:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: PiS
Losuj kolejne