Losowe wpisy

Z tego mostu rzuciło się już ponad 600 psów. Miejscowi nazywają go „mostem psich samobójców”
W niewielkiej miejscowości Milton w Szkocji, znajduje się pewien tajemniczy most. Nawet sam jego wygląd nie należy do typowych, jednak nie to w nim jest najbardziej niezwykłe. Najbardziej niesamowite jest to, jak miejscowi go nazywają i jaka historia kryje się za nim. Nazywany jest on bowiem „mostem psich samobójców” i jest ku temu ważny powód. Skoczyło z niego już ponad 600 psów, a właściciele czworonogów boją się tam przychodzić ze swoimi pupilami. Zacznijmy jednak od początku. 

Most został zaprojektowany w 1895 roku przez HE Milnera. Prowadzi on do położonego nieopodal domu, z którym wiąże się inna, przerażająca, historia. W 1994 roku 32-letni mieszkaniec domu zrzucił z mostu swoje nowo narodzone dziecko, twierdząc, że jest ono antychrystem. Sam chciał natychmiast skoczyć za synem, jednak został powstrzymany. Kilka dni później podjął kolejną próbę, tym razem przy pomocy noża chciał podciąć sobie żyły. Ostatecznie wylądował jednak w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ został uznany za szalonego. 

Jednak nie to w tym moście jest najbardziej przerażające. Z mostu rzuciło się już ponoć aż 650 psów. Robią to regularnie od roku 1950. Wiele z nich zabiło się na miejscu. Część jednak przeżywała upadek i wracała na most, aby spróbować jeszcze raz. Dlaczego czworonogi zachowują się w ten sposób właśnie tam i dlaczego zawsze skaczą z jednego miejsca? Zapraszamy dalej! 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 lutego 2019 o 22:02 przez e-wonsz
Edyta Górniak jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które zasłużyły sobie na miano "diwy".
 

Edi wyglądała na wyjątkowo zrelaksowaną, gdy w spokoju oddawała się kąpieli społecznej, konsumując przy tym miskę zupy. Celebrytka postanowiła skorzystać z pięknej pogody i opuściła ramiączka sukienki w celu opalenia sobie pleców, co skończyło się zademonstrowaniem biustu w prawie całej okazałości.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 września 2018 o 12:09 przez Defdef
W taki sposób upalisz się marihuaną najbardziej, jak tylko się da. Naukowcy ustalili najbardziej wydajny sposób
Marihuana to coś, czego zdecydowana większość z was nie powinna znać, a jeśli już to tylko z opowieści. Używka ta ma bowiem w naszym kraju taki sam status, jak inne groźniejsze narkotyki, jednak stan ten w najbliższym czasie raczej się nie zmieni. Za posiadanie nawet najmniejszych ilości wciąż można narobić sobie sporych problemów, więc gra nie jest po prostu warta świeczki. 

Są jednak między wami zapewne ludzie, którzy mieszakają w miejscach, w których panuje nieco bardziej liberalne podejście do tematu trawki, więc to właśnie do nich kierowany jest dzisiejszy wpis. 

Sposobów na palenie marihuany jest wiele. Można skręcić sobie tzw. blanta lub jointa, można palić ją z tytoniem lub bez, można palić z lufki, z wiadra, z bonga, z fajki wodnej lub nawet z żarówki i innych podobnych wynalazków. Czy jednak zasnatawialiście sie kiedyś, który sposób palenia sprawi, że przy małej ilości suszu będziecie w stanie upalić się najmocniej? Naukowcy z Johns Hopkins Behavioral Pharmacology Research Unit postanowili to ustalić. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 grudnia 2018 o 21:12 przez e-wonsz
Źródło: https://www.iflscience.com/health-and-medicine/vaping-marijuana-gets-you-much-higher-than-smoking-it/?fbclid=IwAR2fN3MJRBQfJSzhn1U7SKX1vYBzTwWFTXs9VNuD7aVR8cC_vpANAeU6UmI
I to nazywa się prawdziwa sztuka.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 marca 2018 o 13:03 przez e-wonsz
Sprawdzili ile Agata Duda otrzyma emerytury. Przez 5 lat życia u boku prezydenta traci kilkaset złotych
Niedawno opinię publiczną zszokowała informacja, że Agata Duda tęskni za dawną pracą i w wolnym czasie jako wolontariuszka uczy niemieckiego. Przed zamieszkaniem w Pałacu Prezydenckim przez 20 lat pracowała jako nauczycielka tego języka. Co najmniej pięć lat, które każda pierwsza dama spędza w Pałacu Prezydenckim to ogromny wyłom w jej życiu zawodowym. Eksperci nie mają wątpliwości: jej emerytura będzie niższa o ok. 400 zł miesięcznie. Świadczenie wyniesie ok. 1900 zł.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 10:10 przez jatoja
Jeżeli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 marca 2018 o 13:03 przez Defdef
Dr Quinn właśnie skończyła 66 lat i dalej wygląda szałowo
Doktor Quinn był jednym z najpopularniejszych seriali lat dziewięćdziesiątych. Emitowany w latach 1993-1998, rekordy popularności bił także w Polsce. Odgrywająca tytułową rolę lekarki z Bostonu samotnie wychowującej dzieci na Dzikim Zachodzie, Jane Seymour, w tym roku skończyła już 66 lat.  
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 14:12
Ci goście wznieśli sztuczki z wykorzystaniem piłeczek pingpongowych na zupełnie nowy poziom
Sami zobaczcie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 lipca 2018 o 10:07
Źródło: YouTube
Nastolatek zniósł 20 jaj
Akmal ma 14 lat i pochodzi z indonezyjskiej miejscowości Gowa. Twierdzi, że od 2016 roku zniósł 18 jaj podobnych do kurzych. Jajka wydobywały się z odbytu nastolatka. Ojciec chłopaka Rusli powiedział, że po rozbiciu jaja były albo pełne żółtka, albo pełne białka. Jak podaje dailymail.co.uk, lekarze nie chcieli wierzyć w historię Akmala. Zatrzymali go w szpitalu Syekh Yusuf, a na ich oczach spomiędzy jego pośladków wyskoczyły 2 jajka. Chłopak dosłownie je "urodził" na ich oczach. Dostrzegli je także wcześniej na prześwietleniu. Nadal są jednak podejrzliwi i twierdzą, że mogą być kurze. "Podejrzewamy, że nie znosił ich sam. Być może wcześniej umieszczał je sobie w układzie trawiennym. Nie mamy jednak na to dowodów" – powiedział rzecznik szpitala Muhammad Taslim. Cóż, czego nie zrobi sie dla sławy...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 lutego 2018 o 13:02 przez jatoja
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-5420483/Indonesian-boy-claims-laid-20-eggs.html
"13 powodów" - serial miał ostrzegać a... nastąpiła fala samobójstw. Netflix usuwa jedną ze scen
Amerykański National Institutes of Health zasugerował już dawno, iż serial "13 powodów" był istotnym czynnikiem wzrostu samobójstw wśród nastolatków. Okazało się bowiem, że zaledwie miesiąc po premierze wskaźnik samobójstw osób między 10. a 17. rokiem życia wzrósł niemal o 1/3. Jako że jeszcze tego lata możemy spodziewać się 3. sezonu serialu, Netflix pod wpływem rozmaitych nacisków postanowił usunąć z serialu jedną scenę. Jeszcze tego lata odbędzie się premiera 3. sezonu serialu i jesteśmy świadomi dyskusji, która wokół produkcji się toczy. W porozumieniu z ekspertami (w tym dr. Christine Moutier z American Foundation for Suicide Prevention) postanowiliśmy zmienić scenę z pierwszego sezonu, w której główna bohaterka odbiera sobie życie – napisał przedstawiciel Netflixa na Twitterze. To 3-minutowa scena, która nie pozostawia nic wyobraźni widza. Hannah Katherine Langford odbiera sobie życie w wannie, a widzowie oglądają zarówno moment podcięcia jej żył i krzyk z bólu, jak i z trudem łapane powietrze oraz powolne odchodzenie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07 przez jatoja
Losuj kolejne