Znana jest przyczyna śmierci 35-letniego uczestnika Woodstocku - tego można się było spodziewać
Kostrzyn nad Odrą od lat przyciąga całe rzesze młodych ludzi, którzy każdego roku tłumnie przybywają na festiwal Woodstock - właściwie to Pol'and'Rock. Chętnych nie ubywa, a są takie lata, kiedy jest ich naprawdę wielu. Nie powinno nas to jednak dziwić: darmowy wstęp, popularni artyści, rozgłos festiwalu - wszystko to sprawia, że na Woodstock każdy chce pojechać chociaż raz w życiu. 

Niestety tak duża liczba ludzki skumulowana w jednym miejscu sprawia, że łatwo o prawdziwą tragedię. Tak też było tym razem. 1 sierpnia zmarł jeden z uczestników festiwalu - 35-letni mężczyzna. Do tej pory przyczyna jego zgonu nie była znana. Dopiero niedawno prokuratura ujawniła wstępne informacje. 

W trakcie badania na ciele nie wykryto widocznych oznak udziału osób trzecich. Sekcja zwłok potwierdziła natomiast zatrucie amfetaminą. Mężczyzna podobno przebywał na miejscu, wraz z grupą przyjaciół, już od około dwóch tygodni. 

Organizatorzy festiwalu kategorycznie zakazują używania narkotyków w trakcie trwania wydarzenia. Odcinają się od tego typu incydentów i sami nie mają z tym nic wspólnego. Niestety przy tak dużej liczbie młodych ludzi, oczywistym jest to, że znajdzie się kilka osób, które będą chciały pobawić się przy użyciu wspomagaczy. Nie zawsze kończy się to dobrze, jak pokazuje przykład 35-latka. Należy więc na siebie uważać i zwracać uwagę co się przyjmuje i od kogo. 
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 sierpnia 2019 o 21:08 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 22:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 20:07
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 lipca 2020 o 17:07 przez Defdef

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef