Losowe wpisy

Jeśli nie chcesz kiedyś żałować swojej decyzji, przed wizytą u tatuatora koniecznie zerknij na naszą listę zakazanych tatuaży. Dlaczego zakazanych? Ponieważ aktualnie noszą je wszyscy, a takie wzory to… kompletny brak oryginalności.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja
Czujecie się już staro?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 grudnia 2017 o 12:12 przez e-wonsz
„Byłem niedawno przy różnych okazjach na trzech różnych oddziałach położniczych trzech warszawskich szpitali. Na wszystkich zauważyłem, że ksiądz wchodzi nieproszony do sal poporodowych oraz pokojów na patologii ciąży z ofertą wsparcia i komunii. Czyli, innymi słowy: obcy mężczyzna, nie lekarz, nie pracownik medyczny, nie położnik, wchodzi bez pytania do pokoju obcej kobiety w najbardziej intymnym okresie jej życia. A w środku kobiety półnagie, z obnażonymi piersiami, po poronieniach, po łyżeczkowaniach, z ranami po cesarkach, płaczące, cierpiące, w bólu. Każdy z tych księży zachowywał się, jakby miał PRAWO wejść do środka bez pytania, bo taką ma posługę” - pisze na swoim Facebooku dziennikarz i podróżnik - Tomasz Michniewicz. "Dziewczyny, kobiety, panie - czy któraś może mi wyjaśnić, czy to jest normalne w XXI wieku w cywilizowanym europejskim kraju?" - zapytuje reportażysta. Post Michniewicza wywołał grad komentarzy i lawinę popracia. Okazuje się, że wizyty księży w salach poporodowych to norma. Księża nie pytają się czy mogą wejść i wkraczają na salę jak na swoje. Zdarza się, że robią znak krzyża na czołach noworodków, których matki sobie tego nie życzą. To nie wszystko.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 kwietnia 2019 o 11:04 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://www.edziecko.pl/
Ciężarna myślałam, że to zwykłe rozstępy. Prawda okazała się szokująca
"Czy w Twoim brzuchu rośnie kosmita?" - na takie pytania musiała odpowiaać 29-letka po opublikowaniu zdjęć w sieci. Była zaniepokojona swoimi rozstępami będąc w 30. tygodniu ciąży. Summer Bostock miała ogromne czerwone rozstępy, które pogłębiały się wraz z każdym dniem. Czerwone plamy zaczęły pojawiać się też na plecach i nogach, wkrótce obejmowały całe ciało i stały się bolesne. Wizyta u lekarza ujawniła prawdę. "Jesteś w zasadzie uczulona na własne dziecko" - powiedział lekarz. to ekstremalny przypadek PEP (polymorphic eruption of pregnancy)- silnej reakcji alergicznej organizmu. Pojawia się to nawet u jednej na 200 ciężarnych.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lutego 2018 o 12:02 przez jatoja
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-4491076/Mother-allergic-pregnancy-hospitalised-rash.html
Jeśli na Sylwestra zamierzasz zostać w domu i oglądać koncerty przed telewizorem, to wiedz, że połowa Polaków ma te same plany
Około 50% Polaków nie ma żadnych konkretnych planów na Sylwestra i prawdopodobnie zostanie w domu. W zeszłym roku w kluczowym momencie Sylwestra w TVP oglądało nawet 5 milionów osób. Polakom wyraźnie "przejadły się" już zabawy sylwestrowe, poza tym są dla niektórych zbyt kosztowne i niepotrzebne. "Imprezować mogę w każdy inny dzień, męczy mnie ta nagonka na sylwestra. Nie widzę potrzeby wydawania stu złotych za wejście do klubu i kieliszek szampana, w domu będę bawić się znacznie lepiej" - pisza na forum Kafateria Jagoda. Ci z Was, których nie ucieszą koncerty noworoczne, mogą zasiąść przed telewizorem przed filmami takimi jak: "Dziennik Bridget Jones" (TVN7 20:00), zaraz po tym druga część filmu o zabawnej dziennikarce lub "Jak ugryźć 10 milionów" na Stopklatce. A w nowy rok oczywiście "Kevin sam w Nowym Jorku" na Polsacie!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 grudnia 2018 o 12:12 przez jatoja
Wyciekło zakazane zdjęcie! Jednak Wodzianka i Rutkowski mieli romans. Jest ogień
Całkiem niedawno do mediów wyciekła informacja jakoby „detektyw” Krzysztof Rutkowski miał romans z Wodzianką - Dominiką Zasiewską znaną z programu Kuby Wojewódzkiego. „Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans” - donosił anonimowy informator. Po wycieku tej informacji detektyw natychmiast zaprzeczył, by romans miał miejsce: „To bzdura. Nie mam romansu, a przygotowania do ślubu trwają zgodnie z wcześniej ustalonym planem”. Słowa Rutkowskiego musiały bardzo nie spodobać się Wodziance, która postanowiła ujawnić całą prawdę. O romansie z Rutkowskim napisała na swoim Instagramie, gdzie wrzuciła odpowiedni komentarz wraz z jednoznacznym zdjęciem: „Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do ślubu z Mają Plich. Związek z Wodzianką to bzdura! Jak widać na załączonym obrazku, łączą nas stosunki „biznesowo - koleżeńskie”. Cała sytuacja jedynie umocniła relację Mai i Krzysztofa. Teraz już nic ich nie złamie. Zakładam, ze nasza randka już po tym, jak wydałeś to oświadczenie, również” - napisała Dominika. Po czym dodała w komentarzu: „Miał ją zostawić i ożenić się ze mną. Od początku przywiózł mnie do siebie i pokazał mi że żyje sam, bez nikogo, więc nikt by nie przypuszczał, że on się tak zachowa. Przysiągł mi na życie Juniora, że do końca życia będzie ze mną, a z Mają i tak chce się rozstać. Wszystkim przedstawiał mnie jako przyszłą żonę. Ja nie zrobiłam nic złego. On nakłamał i mi i jej i wszystkim dookoła” - wyznała Wodzianka.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 listopada 2018 o 16:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek

Wygląd Eweliny szokuje

Trzeba przyznać, że z dnia na dzień wygląda coraz bardziej plastikowo. Jej zdjęcia na Instagramie, owszem, wyglądają ładnie, ale obawiamy się, że prognozy internautów są słuszne. Zobaczcie, o co chodzi...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 listopada 2017 o 16:11 przez Donica
Źródło: https://www.instagram.com/ewel0na/?hl=pl
Intymność to nie tylko wypowiedzenie słów "kocham Cię", to coś znacznie głębszego. Intymność zaczyna się wtedy, gdy dobrze znamy drugą osobę i możemy się przed nią otworzyć, pokazać od strony, od której do tej pory nikt poza nami nie znał...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 maja 2018 o 13:05 przez jatoja
Źródło: https://www.providr.com/artist-shows-what-intimacy-looks-like/?utm_source=Useless&utm_medium=facebook&utm_campaign=providr

Anna Mucha

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 grudnia 2017 o 14:12 przez Donica
Źródło: https://www.kozaczek.pl/plotka-galeria/nie-ma-ludzi-brzydkich-sa-tylko-biedni-30459#zdjecie
Ogromny błąd Facebooka. Prywatne wiadomości dostępne dla wszystkich
Około 14 mln użytkowników serwisu społecznościowego zamiast opublikować prywatne posty dla najbliższych, podzieliło się nimi ze wszystkimi znajomymi. Wszystko z powodu błędu, który pozmieniał ustawienia prywatności postów. Jak podaje CNBC, błąd oprogramowania, który nastąpił między 18 a 27 maja, pozmieniał ustawienia prywatności aż 14 milionom użytkowników. W wyniku tego publicznie opublikowali oni treści, które były przeznaczone wyłącznie dla wąskiego grona odbiorców. Firma przeprasza i zapewnia, że błąd jest już naprawiony. Mimo to apeluje do wszystkich, którzy publikowali w tym przedziale czasowym prywatne posty o przejrzenie ich pod kątem ustawień prywatności.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 czerwca 2018 o 12:06 przez jatoja
Źródło: http://innpoland.pl/144113,blad-facebooka-14-milionow-uzytkownikow-opublikowalo-posty-publiczne
Losuj kolejne