Losowe wpisy

Wanna z reguły jest miejscem relaksu. Niestety coraz częściej możemy usłyszeć o sytuacjach, w których wanna staje się miejscem, gdzie ludzie spędzają swoje ostatnie chwile życia. Opcji jest minimum kilka – podcięcia żył, utopienia, nieostrożne obcowanie z prądem. Tym razem koniec był wyjątkowo brutalny – do wanny wypełnionej wrzątkiem matka włożyła swoje dziecko.  Wanna napełniona wrzątkiem wydaje się być szczególnie okrutnym sposobem na morderstwo. Zwłaszcza, jeśli mówimy o zabójstwie niczemu niewinnego niemowlaka. Co kieruje ludźmi, którzy zabijają własne dzieci? Co kryje się pod takimi tragediami i czy był jakikolwiek sposób na ich uniknięcie?
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 września 2018 o 14:09 przez Defdef
Jeżeli jesteś uzależniony od strzelania palcami, to nie musisz bać się artretyzmu
Często słyszy się, że strzelanie palcami grozi artretyzmem, ale wiele niezależnych badań wykazało, że to mit, a tzw. "wyłamywanie" knykci nie ma nic wspólnego ze stanami zapalnymi stawów. Nie znaczy to jednak, że nawyk ten nie jest w ogóle szkodliwy. Naukowcy doszli do wniosku, że może on powodować pewne uszkodzenia palców dłoni, takie jak urazy tkanek miękkich i zmniejszenie mocy chwytnej palców. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2017 o 12:09 przez lordvader
W Białce Tatrzańskiej ten narciarz połamał 6-latkowi nogi i uciekł. Jest nagroda za jego złapanie
W miniony poniedziałek w Białce Tatrzańskiej na stoku popularnej Kotelnicy Białczańskiej doszło do bardzo groźnego wypadku. Na stoku zderzyły się dwie osoby - narciarz zjeżdżający w dół z ogromną prędkością wjechał w 6-letnie dziecko, które uczyło się jeździć na nartach pod opieką taty. Narciarz, który wjechał w dziecko nie zatrzymał się, by sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko w porządku, tylko czym prędzej zbiegł z miejsca wypadku. Ratownicy TOPR, który udzielili pierwszej pomocy 6-latkowi stwierdzili złamanie obu nóg i poważne obrażenia całego ciała. Mężczyzna, który zbiegł z miejsca wypadku miał około 30 lat, ubrany był w niebieską kurtkę, spodnie narciarskie z czerwonymi elementami, kask i gogle. Mężczyzna jest już poszukiwany przez policję, dodatkowo Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wyznaczył nagrodę w wysokości 5000 zł za informację, która pomoże zidentyfikować nieodpowiedzialnego narciarza.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 lutego 2019 o 16:02 przez MarcinZfejsa
Źródło: http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/bialka-tatrzanska-polamal-dziecku-nogi-na-stoku-i-uciekl,5012844,art,t,id,tm.html
Napakowany Daniel Majewski żałuje, że poznał Deynn?

Wspomina czasy i sylwetkę z czasów zanim miłość zawróciła mu w głowie. Myślicie, że żałuje związku, który odbił się na jego formie? Deynn i Daniel Majewski to taki rodzaj celebrytów, którzy niestety sa uzależnieni od zainteresowania i komentarzy, bez względu na to, czy sa dobre, czy złe.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 października 2018 o 02:10 przez Defdef
Oto nowy chłopak Emmy Watson. Aktor i muzyk towarzyszył jej na Vanity Fair Oscar Party
27-letnia Emma Watson na gali Oscarów zwróćiła na siebie uwagę nie tylko wpadką z tatuażem, ale także obecnością znanego m.in. z serialu "Glee" aktora i muzyka - Chorda Overstreeta. Zakochani pod koniec lutego byli "przyłapani" razem na koncercie. Na gali nie pozowali razem do zdjęć, ale później Emma nosiła jego marynarkę. Co więcej, magazyn People również zapewnia, że aktorka i Chord są razem. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 marca 2018 o 10:03 przez lordvader
Źródło: mirror.co.uk
Influencerka robiła fotki na plaży. Spotkał ją fan i zrozumiał jak przerabia swoje zdjęcia!

Urocza blondynka z tego zdjęcia właśnie się o tym boleśnie przekonała. Aspirująca gwiazda Instagrama przez dłuższy czas pokazywała publicznie swoje idealne życie. Aż wreszcie ktoś spotkał ją w świecie realnym i zdemaskował. Powstanie tych zdjęć jest największą karą, bo ostatecznie przekreśliło jej wirtualną karierę. Drobny retusz w Sieci jest czymś oczywistym i do wybaczenia, ale tym razem mamy do czynienia z mistyfikacją większego kalibru. Okazuje się, że perfekcyjne ciało z profilu wygląda zupełnie inaczej. Jeden z „fanów” blondynki spotkał ją na plaży w czasie wykonywania wakacyjnej sesji zdjęciowej. Pech chciał, że uwiecznił ją taką, jaka jest naprawdę. Bez odpowiedniej pozy, światła i innych graficznych przeróbek. Kiedy na jej profilu pojawiła się powstała wtedy fotografia - postanowił upublicznić kadry zza kulis. Te mają się nijak do oficjalnego wizerunku influencerki. Różnic nie musimy chyba głośno wymieniać. Wystarczy spojrzeć.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 stycznia 2019 o 15:01 przez jatoja
Jest sposób by obejrzeć transmisję z FAME MMA 4 za darmo i legalnie. Oto jak to zrobić
Dziś o godzinie 20 na sportowej Arenie w Częstochowie odbędzie się czwarta gala FAME MMA. Osoby, które nie zasiądą na trybunach będą mogły obejrzeć wydarzenie na ekranach swoich komputerów. Dostęp do legalnej transmisji PPV z Gali FAME MMA 4 kosztuje 19,90 zł, ale istnieje sposób, by ticket na taką transmisję otrzymać za darmo. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć nielegalny stream i zgłosić go do organizatorów gali podając kod, który podczas takiego nieformalnego streamu wyświetla się na ekranie. Wysyłając takie zgłoszenie otrzyma się od organizatorów darmowy PPV do legalnej transmisji. Zgłoszeń należy dokonywać pod adresem [email protected]
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 czerwca 2019 o 14:06 przez MarcinZfejsa
Źródło: famemma.com
Ludzie z niebieskimi oczami lepiej widzą w ciemności.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 04 kwietnia 2019 o 14:04 przez Defdef
W Czerniowcach Odnaleziono w zaroślach walizkę. Wewnątrz było ciało dziecka

Makabra w Czerniowcach! W zaroślach odnaleziono zwłoki małego dziecka. Ciało około 3-letniego chłopczyka ukryte było w walizce. To, jak zmarł owiane jest tajemnicą. Śledczy nie ujawniają szczegółów wstrząsającej sprawy. Wiadomo, że prowadzą postępowanie w kierunku morderstwa.

Czerniowce to miasto w południowo-zachodniej części Ukrainy. W czwartek, 27 czerwca około godziny 21 dokonano tam makabrycznego odkrycia. Na obrzeżach miasta, w zaroślach przechodnie dostrzegli czerwoną walizkę. Gdy do niej zajrzeli, zamarli z przerażenia. Wewnątrz znajdowało się ciało małego dziecka.

Na miejsce wezwano policję. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Na razie w sprawie niewiele wiadomo. Funkcjonariusze są bardzo oszczędni w informacjach. Ustalili, że w walizce ukryte było ciało około 3-letniego chłopca. Nie jest jasne, jak długo przeleżało w zaroślach. Autopsja wykaże, jak zmarł malec. Śledztwo prowadzone jest w kierunku morderstwa. Podejrzanego o potworną zbrodnię jeszcze nie zatrzymano. 

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 czerwca 2019 o 12:06 przez Defdef
2-latka jest częściowo sparaliżowana. Wszystko przez szklankę

2-letnia Jaclyn Derks mieszka wraz z mamą i o trzy lata starszą siostrą w Calgary. 22 lipca dziewczynki odwiedziły dziadków. Wpadły na pomysł, że stworzą domek z koca. Podczas jego „budowy” doszło do groźnego wypadku. Młodsze dziecko upadło na stojącą na podłodze szklankę. Ta się potłukła. Jej fragmenty pokiereszowały małej Kanadyjce kark i - jak się później okazało - przerwały rdzeń kręgowy. Jaclyn Derks trafiła do szpitala. – Nigdy nie widziałam tyle krwi, tyle bólu u 2-letniej dziewczynki – powiedziała Kayla Rudichuk (25 l.) mama Jaclyn. Kobieta samotnie wychowuje córki. Gdy doszło do wypadku była w sklepie. Oko na jej dzieci mieli dziadkowie. Ciężko ranną Kanadyjką zajęli się lekarze. Specjaliści usunęli szkło z jej karku. Dziewczynka ma jednak częściowo sparaliżowaną lewą stronę ciała. W ostatnim czasie udało się jej poruszyć ręką i nogą, ale medycy obawiają się, że 2-latka już nigdy nie będzie chodzić. Lekarze stwierdzili, że Jaclyn Derks doznała niezwykle rzadkiego urazu. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 sierpnia 2018 o 17:08 przez Defdef
Losuj kolejne