Losowe wpisy

Ponad dekadę temu Tressa Middleton była na ustach wszystkich. Nie tylko w swojej ojczyźnie, bo o dziewczynce rozpisywały się media na całym świecie. Nic w tym dziwnego - wtedy 12-letnia matka nie była jeszcze tak częstym zjawiskiem, jak dziś. Teraz podobne historie dzieją się wszędzie - także w Polsce.

Życie jej nie oszczędzało. Miała zaledwie siedem lat, kiedy zaczął ją molestować starszy brat. Proceder trwał bardzo długo, a jego efektem była ciąża małoletniej. Tressa urodziła mając tylko 12 lat, a przez kolejne dwa ukrywała tożsamość ojca. Kiedy prawda wyszła na jaw - oprawca trafił do więzienia, a opieka społeczna zdecydowała się odebrać dziecko zbyt młodej mamie.

Jak potoczyły się jej dalsze losy? Wbrew pozorom, wcale nie tak źle, jak wielu mogłoby przypuszczać. 12 lat później jest już dorosłą kobietą, która walczy o normalne życie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Wystarczyła wizyta w salonie fryzjerskim i ujarzmienie zarostu. Im mniej są owłosieni, tym lepiej się prezentują. Niektórych wręcz trudno rozpoznać.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 czerwca 2018 o 11:06 przez jatoja
Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny. Twierdzi, że to właśnie ten mężczyzna

Kilka godzin temu na portalu patriot24.net biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego opublikowało zdjęcia mężczyzny. Rzekomo jest to ten sam człowiek, którego zatrzymano wczoraj i któremu postawiono już w nocy zarzuty, a więc rzekomy moredrca 10-latki. W artykule znajdującym się na podanym wcześniej portalu możemy przeczytać:

Od początku mówiło się, że morderca jest znajomym rodziny. Dziewczynka znała go. A on najprawdopodobniej wykorzystał to, by zwabić ją do pojazdu w dniu 13 czerwca 2019 roku we wsi Mrowiny (Woj. Dolnośląskie)

To konkubent matki 10-letniej Kristiny – przekazał Krzysztof Rutkowski, który uzyskał jako pierwszy zdjęcia twarzy zatrzymanego w niedzielę 22-latka.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 czerwca 2019 o 13:06 przez Defdef
Tak dzisiaj wygląda Gulczas - Piotr Gulczyński - czyli „najseksowniejszy” uczestnik pierwszej edycji programu Big Brother.
Częśc z was pewnie doskonale pamięta kontrowersyjnego Gulczasa z pierwszej edycji programu Big Brother. Wprawdzie Piotr zniknął z mediów już dobre 10 lat temu - nie ma nawet konta na Facebooku ani na Instagramie - to od czasu do czasu pojawia się na zdjęciach fanów, którzy spotkają go gdzieś na ulicy i chcą sobie „strzelić z nim fotkę”. Gulczas wykorzystał jednak swoje 5 minut sławy. Napisał książkę „Tajemnice domu w Sękocinie” oraz zagrał w filmie „Gulczas, a jak myślisz?”. Obecnie Piotr zajmuje się normalnym życiem i pracuje w reklamie, skończył niedawno 49 lat.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 kwietnia 2018 o 14:04 przez e-wonsz
Anna Mucha obchodziła 39. urodziny. Z tej okazji wrzuciła zdjęcie bez stanika! Fani: „Luźny cyc”
Anna Mucha nie przestaje zadziwiać na Instagramie. Aktorka słynie z luźnego podejścia do mediów społecznościowych i lubi raz na jakiś czas wywoływać kontrowersje. Znana jest też z wrzucania na swojego Insta półnagich zdjęć, które są uwielbiane przez fanów celebrytki. Tym razem z okazji 39. urodzin Mucha postanowiła pójść krok dalej. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię, na której możemy podziwiać ją w całej okazałości - aktorka pozbyła się stanika i wystąpiła w samych majtkach. Takie luźne podejście do swojego ciała niezmiennie imponuje fanom i fankom aktorki. Jeden z najbardziej lajkowanych komentarzy pod zdjęciem głosi: „Luźny cyc!”. Sto lat droga Aniu!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 kwietnia 2019 o 14:04 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://www.instagram.com/taannamucha/
To koniec gry w Reprezentacji Polski Kamila Glika? Polak przyznał, że musi się zastanowić
- Przyszłość w kadrze? Nie podjąłem jeszcze decyzji. Teraz chcę chwilę odpocząć. Na pewno trzeba sobie porozmawiać o pewnych rzeczach, ale dzisiaj o tym nie myślę. Jeszcze chwilę trzeba poczekać - oznajmił Kamil Glik. 

W marcu gruchnęła informacja, że po rosyjskim mundialu Glik przymierza się do zakończenia reprezentacyjnej kariery. - Nie podjąłem jeszcze decyzji. Teraz chcę chwilę odpocząć. Na pewno trzeba sobie porozmawiać o pewnych rzeczach, ale dzisiaj o tym nie myślę. Jeszcze chwilę trzeba poczekać - stwierdził 30-latek. - Dzisiaj nie złożę żadnej deklaracji. Na wakacjach na pewno będzie taki moment, że usiądę sobie na spokojnie i powspominam te mistrzostwa, a także te wcześniejsze doświadczenia w reprezentacji: te dobre i te złe - zaznaczył.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 29 czerwca 2018 o 11:06 przez Defdef
18-latka wjechała pod pociąg w czasie egzaminu na prawo jazdy. Zmarła w szpitalu

18-letnia kursantka w czasie trwania egzaminu na prawo jazdy zderzyła się na przejeździe kolejowym z pociągiem. Do zdarzenia doszło w Zalsku koło Nowego Targu w Małopolsce. 18-latka nie przeżyła. Egzaminatorowi udało się uciec z samochodu w ostatniej chwili. Przy próbie przejazdu przez tory, kobieta prawdopodobnie za szybko puściła sprzęgło, co spowodowało zgaszenie silnika. Egzaminator zdołał odpiąć się z pasów i opuścić „L-ke” w ostatniej chwili. 18-latkę przetransportowano do szpitala, gdzie zmarla. Zdaniem policji winę za wypadek podczas egzaminu ponosi egzaminator. Przedstawiciele Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, do którego należał uczestniczący w wypadku samochód mówią, że to sprawa bez precedensu na ich terenie i kwestię winy będą musieli rozstrzygnąć śledczy – relacjonuje RMF FM.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 23 sierpnia 2018 o 16:08 przez jatoja
Justyna Żyła zrezygnuje z Tańca z Gwiazdami?! Te słowa nie pozostawiają wątpliwości!
Krytyka jaka spadła na Justynę Żyłę po Tańcu z Gwiazdami wydaje się nie mieć końca. Wszystko zaczęło się oczywiście od ostrych słów Iwony Pablovic, która przyznała Żyle ocenę 1, którą dodatkowo opatrzyła jednoznacznym komentarzem: "Chciałabym być taką małpą – nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie!”. W obronie Żyły stanął jej taneczny partner, który oznajmił, że jego partnerka tańczy nienajgorzej. Co ciekawe - już wiemy, że w najbliższy piątek Justyna zmierzy się z foxtrotem. Tomasz Barański, partner Żyły stara się wspierać ją na każdym kroku: „Jurorzy niepotrzebnie ją tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc[…]. Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo” - mówi tancerz. Jednocześnie partner Żyły został wzięty w krzyżowy ogień pytań przez dziennikarzy i zapewnił, że Justyna nie zamierza wycofać się z programu: „Idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu do tego, co się wokół niej dzieje”.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 marca 2019 o 00:03 przez MarcinZfejsa
Źródło: plotek.pl
Adam Zdrójkowski z "Rodzinka.pl" złapał złodzieja
Adam z "Rodzinka.pl" stara się ocieplić wizerunek po wywolaniu awantury z taksówkarzem .Niedawno opowiedział  o swoim bohaterskim czynie na wakacjach w Lizbonie, gdzie udał się z dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. "Złapałem złodzieja. Była taka sytuacja, ze akurat moja dziewczyna się zrobiła glodna wieczore, więc trzeba było lecieć po jedzenie koło 23 i w restauracji byłem świadkiem kradzieży perfidnej. Kradł starszym państwu pieniądze z torebki, wszystkie rzeczy z torebki starszym państwu. No to było już tak nieprzyjemne dla oka, ze nie wiem czy byłaby osoba, która by odeszła i nic z tego nie zrobiła. Bohaterem nie jestem, zaapelowałem też na Instagramie, bo moja Wiktoria też chodzi często z rozpiętą torebką. Apelowałem, ze to się dzieje, że to jest bardzo częste, popularne w miastach turystycznych, więc trzeba uważać" - mowił. "Więc dreszczyk adrenaliny podczas wyjazdu był" - dodaje 18-latek. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 08:09
Źródło: https://tv.pudelek.pl/video/Zdrojkowski-ociepla-wizerunek-Zlapalem-zlodzieja-Nie-czuje-sie-bohaterem-20941/
Jeśli oznaczona przez Ciebie osoba nie odpowie w ciągu 5 minut, to musi kupić Ci PIZZE!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 maja 2019 o 20:05 przez Defdef
Losuj kolejne